O mně a o focení

Fotografii miluji proto, že zachytí ve zlomku sekundy jedinečný okamžik lidského života, který se už nikdy nebude opakovat. Pomocí tohoto obrazu se dokážeme rozpomenout na něco, co bychom jinak zapomněli. A na fotkách miluji i to, že na nich odhaluji tajemství a detaily, kterých jsem si v daný děj nevšimla.

Fotografování mě přitahovalo už od dětství, půjčovala jsem si tátovo zrcadlovku a od té doby vystřídala několik foťáků. Nejčastěji jsem zachycovala přírodu, zejména na svých poznávacích dovolených. Focení lidí jsem se intenzivně začala zabývat v roce 2010. Největší odměnou je pro mě nadšení těch, které jsem zvěčnila a obdiv těch, které jsem ještě nezvěčnila.

Odpověď na otázku co fotím a jak fotím, najdete v mé galerii. Snažím se na fotkách zachytit to, jací jste nebo jací byste si přáli být, co máte rádi, v prostředí, které se Vám líbí, v němž jste vyrůstali, které milujete. Pokud si však budete přát, uděláme něco jiného, bláznivého, co ostatní zaujme, nadchne či pobaví.

Raději mám fotografie z exteriéru, v nichž je více barev, variací, přírody, krásy a života, než ve fotkách ateliérových. Ale ani jim se nevyhýbám. K ateliérovému focení využívám ateliér v Blovicích, ve vzdálenějších městech mohu ateliéry pronajmout. Ateliérová světla přivezu až k Vám domů, což je výhodné a pohodlné zejména pro rodiny s maličkými dětmi a také pro focení módního stylu „boudoir“.

K fotografickým službám nabízím i  zhotovení foto-makeupu a úpravu vlasů a všem ženám tuto službu velmi doporučuji. 

TOPlist